Wielkie otwarcie 4-salowego kina Helios w Krośnie tuż-tuż

0
2131
źródło: helios.pl

Już w najbliższy piątek (29.09) ogólnopolska sieć kin Helios otworzy swój najnowszy multipleks w Krośnie, w centrum handlowym VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29). Nowy 4-salowy obiekt będzie posiadał ponad 800 miejsc dla widzów, którzy kochają kino i cenią sobie wyjątkowe filmowe doznania. Helios umożliwi to już za kilka dni dzięki seansom o najwyższej jakości dźwięku i obrazu!

Helios w centrum handlowym VIVO! Krosno to nie tylko znakomity dźwięk cyfrowy Dolby Digital 5.1 czy filmy w spektakularnej rozdzielczości, którą zapewnią najnowszej generacji projektory Christie 4K oraz najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D. W kinie zawita także technologia DepthQ. Wysoki poziom komfortu oglądania filmów zapewnią lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy z widzów będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie.

-Jesteśmy szczęśliwi, że już niedługo będziemy mogli zaprosić widzów do tak wyjątkowego miejsca! Najnowszy Helios to nie tylko klimatyczne miejsce spotkań czy nowości filmowe na wielkim ekranie, ale także przestrzeń, która dzięki najnowocześniejszej technologii przeniesie widzów w nieznany dotąd w Krośnie wymiar kina. Zależy nam, aby każda wizyta była niepowtarzalnym doświadczeniem. Wierzę, że nasi widzowie bardzo szybko pokochają to miejsce – mówi Maja Nowak, Zastępca Dyrektora ds. Marketingu i Reklamy Helios SA.

W pierwszych dniach funkcjonowania kina w centrum handlowym VIVO! Krosno na widzów czekać będzie moc rodzinnych atrakcji, filmowych animacji i konkursów z kołem fortuny! Podczas całego weekendu nie zabraknie licznych zabaw w specjalnej filmowej strefie z ulubieńcami najmłodszych kinomanów. Na dzieci czekać będą sportowe zabawy, doświadczenia chemiczne, malowanie buziek i wielka maskotka – pojawi się więc niepowtarzalna szansa na osobiste spotkanie z bajkowym bohaterem! W konkursach przeprowadzanych w trakcie całego weekendu będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, a w konkursie głównym –roczny karnet do kina! Miłą pamiątką
z pewnością będzie wesołe zdjęcie wykonane w kinowej fotobudce.

Od początku działalności krośnieński Helios zadba o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Podczas pierwszych tygodni funkcjonowania w repertuarze kina znajdą się premierowe hity: najnowszy film w reżyserii Patryka Vegi „Botoks”, kontynuacja kultowego filmu z 1982 roku „Blade Runner 2049”, brytyjsko-polski film animowany innowacyjną techniką malarską „Twój Vincent”oraz „Kingsman: Złoty Krąg” z Colinem Firthem, Julianne Moore i Halle Berry w rolach głównych. Propozycje dla młodszych Widzów będą także imponujące – znajdą się wśród nich: „My Little Pony”, „LEGO® NINJAGO®: Film” czy „Emotki”.

Poza regularnym repertuarem w kinie Helios w Krośnie organizowane będą wyjątkowe seanse w ramach Projektów Specjalnych: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Filmowe Poranki oraz Kino na Temat. W ramach programu Kultura Dostępna w każdy czwartek widzowie będą oglądać najważniejsze polskie filmy w cenie 10 złotych!

W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie będą mogli odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowana jest pyszna kawa, świeżo wyciskane soki oraz ciasta, lody w wielu smakach i inne smaczne desery. Ponadto w ofercie barów znaleźć będzie można pyszny popcorn, zarówno karmelowy, jak i solony oraz przeróżne napoje i przekąski.

Sieć oferuje swoim widzom także promocje cenowe takie jak Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne dla każdego w wyjątkowo korzystnych cenach czy atrakcyjne zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny.

Sieć kin Helios cieszy się dużym uznaniem Klientów, marka otrzymała tytuł SuperbrandsCreated in Poland w kategorii „Czas Wolny” oraz jest Laureatem Konkursu TERAZ POLSKA. Gości przyciąga znakomita atmosfera, towarzysząca pokazom filmowym oraz interesujący repertuar. Z pewnością tak będzie także w najnowszym multipleksie sieci w Krośnie.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ