Wakacyjne remonty w placówkach oświatowych

0
450
fot. UG Jedlicze

Okres wakacyjny to tradycyjnie czas remontów w placówkach oświatowych. Na terenie gminy Jedlicze wykonano prace remontowe w: Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Żarnowcu, w Szkole Podstawowej w Dobieszynie, w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Jaszczwi i w Samorządowym Przedszkolu w Jedliczu. Czego dotyczyły prace? Przeczytajcie.

ZSP Żarnowiec

Remont korytarza na I piętrze – usunięto stare powłoki malarskie, przeszpachlowano sufit i ściany, trwają prace malarskie.
Remont toalety na I piętrze – wyburzone zostały stare kabiny, skuto stare płytki, usunięto stare powłoki malarskie, wymieniono drzwi, obecnie trwają prace tynkarskie.

fot. UG Jedlicze
fot. UG Jedlicze

SP Dobieszyn

Remont sali lekcyjnej – naprawiono pęknięcia i ubytki w tynkach, dokonano malowania ścian i sufitu, wymieniono lampy oświetleniowe oraz listwy przypodłogowe.

fot. UG Jedlicze
fot. UG Jedlicze

ZSP Jaszczew

Odnowienie zostały drzwi do sali lekcyjnych w SP/Gimnazjum. Powiększono powierzchnię parkingu przy budynku szkoły. Wyremontowano sekretariat oraz gabinet dyrektora. Do końca sierpnia planowane jest wykonanie pomalowanie sali gimnastycznej oraz bieżące prace konserwatorskie.

fot. UG Jedlicze
fot. UG Jedlicze
fot. UG Jedlicze

Samorządowe Przedszkole w Jedliczu

Pomalowane zostały lamperie  w 2 salach zajęć. Odnowiono pomieszczenia w kuchni, zmywalni naczyń, magazynie żywnościowym oraz szatni dla personelu.

 

fot. UG Jedlicze
fot. UG Jedlicze

W Przedszkolu Filialnym w Potoku planowana jest wymiana posadzki w sali starszaków i ułożenie paneli podłogowych, a także pomalowanie sali zajęć oraz korytarza.

źródło: jedlicze.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ