Ukraińska super grupa Gogodzy Gański w Krośnie

0
11331
fot. Strona internetowa Miasta Krosna

Restauracja Parkowa 7 zaprasza w piątek 14 października na koncert ukraińskiego zespołu Gogodzy Gański.
Projekt Gogodzy Gański tworzą muzycy występujący wcześniej w popularnym w Polsce zespole Perkałaba. Styl zespołu Gogodzy Gański to tradycyjne huculskie melodie – muzyka Karpat z domieszką reggae, ska, folku, muzyki klezmerskiej, a nawet punka. Artyści nie zamykają się w żadnym nurcie grając szeroko rozumianą muzykę świata. Mają bardzo dobry warsztat muzyczny ponieważ przez ostatnie 17 lat grali w jednym z najpopularniejszych zespołów na Ukrainie jakim jest Perkałaba. Odwiedzili z występami wiele krajów europejskich grając na największych festiwalach m.in.w Holandii, Austrii, Niemczech czy Francji.

Obecnie muzycy Gogodzy Gański, czyli wokalista, cymbalista i basista, w połączeniu z nowym perkusistą i klarnecistą, postanowili stworzyć zupełnie inny, niezależny projekt, prezentujący kulturę zachodniej Ukrainy w nowych ciekawych aranżacjach w oparciu o rodzimy zbójecki folk karpacki.
Gogodzy Ganski

14 października (piątek) godz. 19.30
Restauracja Parkowa 7
Krosno, ul. Parkowa 7
Wstęp – 15 zł

Sadly, messenger for mac is still short on features when it is compared with its windows counterpart spy phone mobile http://spyappsinsider.com known as windows live messenger

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o