Siatkarskie pojedynki już w ten weekend [ZAPOWIEDŹ]

0
306

Już w najbliższy weekend odbędą się siatkarskie pojedynki w Krośnie. W sobotę krośnieńscy siatkarze zmierzą się z drużyną Neobusu Niebylec. A w niedzielę Karpatki powalczą z Jokerem Świecie. Siatkarskie emocje gwarantowane. Doping kibiców obowiązkowy.

Już w sobotę (11.11) swój kolejny mecz rozegrają krośnieńscy siatkarze grający w VI grupie drugoligowych rozgrywek. Przeciwnikiem siatkarzy z Krosna będzie drużyna Neobusu Niebylec. W miniony weekend krośnianie pauzowali i po rozegraniu spotkań stracili fotel lidera na rzecz drużyny Politechniki Lublin, która może trochę niespodziewanie wygrała na wyjeździe z ostatnim przeciwnikiem naszych siatkarzy drużyną Błękitnych Ropczyce 3:1. Drużyna Krosno Glass Karpaty PWSZ liczy na swoich kibiców, na ich liczny udział  i głośny doping w sobotnim meczu. Początek siatkarskiego pojedynku w sobotę (11.11) o godzinie 18.00 w hali przy ulicy Legionów w Krośnie.

 

Po rozegraniu 6 kolejek Karpatki znajdują się na 9 pozycji, ale należy pamiętać, że do 3 drużyny tracą tylko 3 punkty. Na kolejną zdobycz punktową można liczyć już w najbliższą niedzielę (12.11), kiedy to o godzinie 16:00 w hali przy ulicy Bursaki w Krośnie nasze siatkarki będą gościć drużynę Jokera Świecie. To dobra drużyna, jednak wydaje się, że nie jest tak silna jak w poprzednich sezonach. W 6 kolejce zdecydowanie uległa u siebie liderowi rozgrywek drużynie MKS-u Kalisz. Joker bezpośrednio wyprzedza w tabeli Karpatki  z takim samym dorobkiem 8 punktów. Mobilizacja krośnianek i dobra gra na serwisie i bloku, na co stać naszą drużynę, powinny pozwolić krośniankom na powiększenie dorobku punktowego w tegorocznym sezonie. Karpatki liczą na liczny udział sympatyków siatkówki  i gorący doping, który poniesie ich do zwycięstwa w niedzielnym spotkaniu.

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o