Ostatni mecz Karpatek w tym roku [ZAPOWIEDŹ]

0
390

Po ostatnim meczu wyjazdowym z Unią Opole nasze Karpatki odczuły smak zwycięstwa. Ale apetyt mają na kolejny siatkarski triumf. Już w sobotę (16.12), krośnieńskie siatkarki będą mogły znowu wykazać się, na własnym parkiecie zagrają bowiem z Grupą Azoty PWSZ Tarnów. Będzie to ostatni mecz w tym roku. My już trzymamy kciuki!

W piątek (08.12.) pierwszoligowa drużyna Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR rozpoczęła rundę rewanżową tegorocznego sezonu od wyjazdowego zwycięstwa w Opolu. Po zaciętym i emocjonującym meczu Karpatki wzięły rewanż za porażkę z drużyną Uni Opole w Krośnie i pokonały swego rywala 3:2 (20:25, 21:25, 25:20, 25:20, 15:13).

Jak widać wynik jest identyczny jak w Krośnie, tylko tym razem zwycięska była nasza drużyna. Dziewczyny nie spuściły głów po przegraniu dwóch pierwszych setów i zdołały odwrócić wynik na swoją korzyść.

Gratulujemy zwycięstwa i wierzymy, że kolejne mecze będą powiększały dorobek punktowy krośnieńskiej drużyny.

Najbliższa okazja już w Krośnie, w sobotę (16.12), gdy w hali przy ulicy Bursaki Karpatki podejmą drużynę Grupy Azoty PWSZ Tarnów.

Zapraszamy wszystkich na halę i prosimy o doping dla krośnieńskiej drużyny.

Udaną rundę rewanżową rozpoczęła także drugoligowa drużyna męska. Karpaty w wyjazdowym meczu pokonały w Radomiu drużynę RSC Czarnych Radom 3:1 (23:25, 25:23, 25:20, 25:21) i zdecydowanie lideruje w grupie VI drugiej ligi. Drużyna krośnieńska jest nadal niepokonana w tym sezonie. Za tydzień wyjeżdża na kolejny trudny teren jakim jest Lublin, gdzie zmierzy się z Politechniką.

Mamy nadzieję na podtrzymanie zwycięskiej passy i trzymamy kciuki za naszych chłopaków.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o