Młodzież z OREWu ubrała choinkę w krośnieńskiej komendzie

0
596
fot. KMP Krosno

Młodzież z krośnieńskiego OREWu przystroiła choinkę w krośnieńskiej komendzie. Młodzi artyści  większość ozdób  przygotowali własnoręcznie. Krośnieńscy policjanci mogą pochwalić się pięknie przystrojonym drzewkiem bożonarodzeniowym. Spotkanie zorganizowali: asp. Marcin Krówka i asp. sztab. Jerzy Barczentewicz z Wydziału Prewencji krośnieńskiej Policji.

W piątek (8.12), do krośnieńskiej komendy zawitali podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczego w Krośnie. Podczas przedświątecznego spotkania młodzież przystroiła dla krośnieńskich policjantów świąteczną choinkę. Część dekoracji to wynik pracy artystycznej młodych gości. Zdaniem policjantów jest to najpiękniejsze drzewko bożonarodzeniowe, jakie do tej pory stanęło na terenie Komendy Miejskiej Policji w Krośnie!

Następnie dzieci i młodzież zwiedzili Podkarpacką Izbę Pamięci Służb Policyjnych. Przybyły w międzyczasie św. Mikołaj, pozostawił pod wyjątkową  choinką  niespodziankę – podarki dla wszystkich uczestników spotkania. Dzieci z radością rozpakowały mikołajkowe prezenty, wśród których znalazły się, tak ważne w ruchu drogowym – odblaski. W przedświątecznym spotkaniu z młodymi gośćmi uczestniczył mł. insp. Leszek Buryła, Komendant Miejski Policji w Krośnie, który życzył dzieciom radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Przedświąteczne spotkanie w krośnieńskiej komendzie to inicjatywa asp. Marcina Krówki i asp. sztab. Jerzego Barczentewicza z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji krośnieńskiej Policji.

źródło: KMP Krosno

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o