Łukasz Dubis nie żyje. Brać strażacka pogrążona w żałobie

2
9847
fot. OSP Kopytowa

Brać strażacka pogrążona w głębokiej żałobie. Dzisiaj zmarł druh Łukasz Dubis, który był członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Kopytowej (gmina Chorkówka). Ostatnie chwile swojego życia spędził w szpitalu. – Był człowiekiem o wielkim sercu. Zawsze mogliśmy na niego liczyć. Walczył do samego końca. Takiego go zapamiętamy. Nigdy się nie poddał. Przyjacielu na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!- tak mówią o nim strażacy z OSP.

1 czerwca u mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. Po blisko 2,5-godzinnej reanimacji serce zaczęło bić, jednak w wyniku niedotlenienia mózgu nie odzyskał świadomości. Szansą mogła być bardzo kosztowna rehabilitacja. W zbiórkę niezbędnych środków zaangażowało się wiele osób prywatnych i instytucji. 8 października przyjaciele Łukasza zorganizowali akcję charytatywną pn.”Ratownicy dla strażaka”. Wspólnymi siłami zebrali ponad 13 tys. zł.

We wtorek, 20 grudnia, po mimo podjętej reanimacji, Łukasz Dubis zmarł w krośnieńskim szpitalu. „Z głębokim żalem chcemy poinformować, że w dniu dzisiejszym (20.12.2016) zmarł nasz Druh i Przyjaciel Łukasz. Łukasz był człowiekiem o wielkim sercu. Zawsze mogliśmy na niego liczyć. Walczył do samego końca. Takiego go zapamiętamy. Nigdy się nie poddał. Przyjacielu na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! – czytamy na profilu społecznościowym OSP Kopytowa.

 

 

It’s an advanced phonetrackingapps.com html5 painting app that lets you use a wide variety of brushes and create amazing art right in your browser

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Adrian__123Tadeusz Sz. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tadeusz Sz.
Tadeusz Sz.

akcję zorganizowali Stowarzyszenie Troską o Twoją Przyszłość z Potoka oraz portal Krosno112.pl
Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.

Adrian__123
Adrian__123

W akcję włączyło się mnóstwo osób dobrej woli… Mój znajomy też bardzo pomógł w akcji, a jakoś na tym waszym Krosno113 nie piszecie o tym! Pamiętajcie, że nie tędy droga.